Tel örgüler diğer tel örgü sistemlerine göre hem daha uygun fiyatlı, hem de uzun ömürlüdür. Firmamız panel çit imalatı yaparken bükümler yapmaktadır. Bu bükümler panel çite gelecek darbelere karşı koruma görevi üstlenmektedir. Tel Örgülerin sadece imalat değil, aynı zamanda montaj işlemi de yapmaktadır. Montaj ekiplerimizde yer alan personelimiz konusunda uzmanlaşmıştır ve montaj işlemini çok kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Tel örgüler bakım gerektirmemektedir. Son derece dayanıklı olan panel çitler aynı zamanda çok basit sökülebilir ve sökülen panel çitler başka alanlarda kullanılmak üzere montaj edilebilir. Tel örgülerin standart rengi yeşil renktir. Yeşil rengi doğa ile uyumlu olması sebebi ile müşterilerimiz tarafından tercih edilse de, müşteri isteğine bağlı olarak farklı renklerde de panel çit üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Şırnak Tel Örgü Firması arazinin m2’sine göre değişkenlik göstermektedir.

Günümüzde müşteriler tarafından en çok tercih edilen tel örgü sistemi panel çit sistemidir. Şırnak ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için panel çitler firmamız tarafından üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Tel Örgüler değişik renklerde yapılabildiği gibi, değişik ebatlarda da yapılabilmektedir. Tel örgülerin genişliği standart olarak 250 cm. olmaktadır. Tel örgüin yüksekliği ise 50 cm ile 200 cm arası farklılık göstermektedir. Ebatlar bu şekilde olmasına rağmen firmamız müşterilerini kırmamakta ve istedikleri özel ölçülerde de imalat yapabilmektedir. Firmamız tarafından panel çit direği olarak da kare profil ve boru profil kullanılmaktadır. Şırnak Tel Örgü Firmasımız sektöre kıyasla oldukça makuldür.

Whatsapp Ara