Tel örgü

İstediğiniz kalınlıkta ya da göz sıklığında istediğiniz renkte tel örgü çalışmaları bulunan Tel örgü Ankara firmalarından istediğiniz özellikteki tel örgülere sahip olabilirsiniz. Tel örgü Bahçe düzeninizle uyumlu tel örgüleri bulmak için Tel örgü Ankara tel örgü firmalarına uğramadan bahçenizin tel örgü sistemlerini yaptırmayın.

Tel örgülerin uygun fiyatları ve uygulama kolaylığı tel örgülerin kullanılmasını günden güne artırmaktadır. Bunun bilincinde olan Ankara firmaları son teknolojik tel örgü ürünlerini kullanmaktadırlar. Ürünler soğuk galvaniz ya da PVC kaplamalı ürünler olup standart ya da istediğiniz tel örgü sistemlerini bulabilirsiniz.

Tel örgü Jiletli, dikenli tel sistemlerinin de mevcut olduğu firmalarda, bu sistemlerinde çeşitlerini bulabilirsiniz. Tel örgü Her türlü bahçe çevirme işinde kullanılan tel örgü fiyatları için satış temsilcileriyle görüşün birim miktar ve kullanılan malzemelerdeki çeşitlilik Tel örgü fiyatlar da değişikliğe neden olur.

TEL ÖRGÜ

Genellikle tel örgü çit olarak kullanımı süren kafes tel örgülerin tel çapı minimum 2mm’den başlayıp 4mm2e kadar olan tellerin baklava şeklinde üretilmesi ile ortaya çıkar. tel örgü İlgili teller paslanma dayanımı sırası ile sıcak daldırma galvaniz tel örgü veya sıcak daldırma galvaniz + PVC kaplı tel örgü olarak üretimi sağlanmaktadır. Kafes tel örgüde kullanılan telin sıcak daldırma galvaniz kaplaması TS EN10244-2’ye uygun olması gerekir.  Kafes tel örgülerinin uzun ömürlü kullanımı için imal edilme süreci önemlidir. Sıcak daldırma ağır galvaniz kaplı telleri sağlıklı ortamlarda kaliteli biçimde üretilmelidir. Kafes tel örgülerimizde kullanılan tel örgü teller BS1052/80 ile TS EN10244-2 standartlarına uygun olmaktadır. tel örgü Günlük kapasitemiz ise 10000m2’dir.

Whatsapp Ara