Ekonomik Zonguldak Panel Çit Firmasıyla doğa şartlarına ile paslanmaya karşı dayanıklı ve sağlamlıktır. Panel çitin maliyeti düşük sunmaktayız. Panel Çit boyaları için sonradan bakım yapılması gerekmemektedir. Panel Çit dekor panel olarak ta kullanılıyor.

Panel Çit Türleri;
• Klasik Panel Çit
• Double Panel Çit
• Dekoratif Panel Çit
• Pano Çit
• Yüksek Güvenlik Çiti

Panel Çit fiyatlandırmalarımız M2 hesabına göre yapılmaktadır. Panel Çit ürünlerimizde galvaniz üzeri polyester kaplaması uygulanır ve farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Panel çitlerin rengi için RAL 6005 yeşil ile siyah gibi tüm RAL renkleri içerisinden seçim yapılabilmektedir. Panel Çit 5*20 santim aralıklar ile olup 8+6+8 mm kalınlığında bulunuyor. Panel Çit firmamız sürekli değişen teknolojiye ayak uyduran sertifikalı teknik kadrosuyla tüm projelerde mühendislik ve mimari alanlarda gerekli desteği vererek her projenin sorunsuz bitirilmesini kendine amaç edinmekteyiz.

Panel çit fiyat listesi için lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmelisiniz. Telefon veya mail ile iletişim kurarak Panel Çit Firması hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız istediğiniz ürün çeşidine ve panel çit ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Zonguldak Panel çit fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kurunuz. Panel Çit firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız gelişen teknolojisiyle birlikte inşaat sektöründe çelik konstrüksiyon yapı sistemleri alanında çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur. Üstün teknolojisi ile eğitimli yani sertifikalı personel gücüyle yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atmaktayız.

Whatsapp Ara